Proč si přihlásit odběr?

Každou neděli večer dostanete ZDARMA dostupný kompletní týdenní přehled e-mailem. A chodí jenom e-mailem, na webu ho nenajdete.

Ve čtvrtek možná i podcast, také zdarma. E-mailem ho dostanete hned jak vyjde.

Proč byste se měli stát předplatiteli?

Můžete podpořit vydávání. Můžete pomoci k dalším tipům na @365tipech.

Ale hlavně, v neděli dopoledne dostanete rozšířený týdenní přehled e-mailem. Je dvakrát tak dlouhý a má i až 20 tisíc znaků. Plus sem tam články pouze pro předplatitele.

5 USD měsíčně či roční zvýhodněné předplatné za 50 USD.

Případně můžete zvolit vyšší částku dle vlastního uvážení jako formu podpory. Odměnou je možné využít zviditelnění (jednou měsíčně) v e-mailingu i na sociálních sítích budete-li chtít a bude-li se vám to hodit.

Nedělní zkrácený e-mailing zůstává ZDARMA, stejně tak jako “živý” feed na Twitteru/Mastodonu/atd.

Předplatné je přes Stripe/Substack. Pokud byste chtěli přispět přímo, tak se ozvěte.

Co ještě byste mohli chtít vědět

Pokračování #TYDEN z Lupa.cz poté, co tamní nedělní článek s přehledem po deseti letech v červnu 2022 skončil. “Živě” vychází na Twitteru @rychlofky, webová podoba poté domovem na PCTuning.cz do ledna 2024. Na Rychlofky.cz od července 2022 nic nevychází.

Subscribe to #TYDEN ~ Týdenní přehled @rychlofky

#TYDEN je týdenní souhrn zajímavých a důležitých věcí z IT/C, marketingu, bezpečnosti, socnetů, hw/sw, AI, finančních výsledků. až 20K znaků pro platící, včetně anglické verze. 5 USD/měsíc nebo 50 USD/rok. Poloviční krátká podoba je zdarma.

People

STRUČNĚJŠÍ UŽ TO PROSTĚ BÝT NEMŮŽE. V KRÁTKOSTI JE SÍLA! Tak trochu experiment, dcerka @365tipu. Týdenní newsletter co deset let vycházel jako #TYDEN na Lupa.cz