#TYDEN ~ Týdenní přehled @rychlofky
#TYDEN k poslouchání
Zapamatujte si: Když něco (na Internetu) prodáváte, kupující platí vám. Ne vy jemu!
0:00
-14:55

Zapamatujte si: Když něco (na Internetu) prodáváte, kupující platí vám. Ne vy jemu!

Je to epidemie co běží už minimálně dva roky a zloději jsou nejen vynalézaví, ale také velmi neodbytní. Bohužel těží z tristní finanční negramotnosti a neznalosti běžných lidí. A přitom je to snadné..

29. prosince, osmnáctý #TYDEN k poslouchání. Včera jsem na 365tipech vydal tip Jak nenaletět podvodníkům, když něco prodáváte přes Internet. Co nikdy nedělat a protože je to natolik důležité a tak velká epidemie, že to zkusím ještě polopatisticky vysvětlit právě v podcastu. A budu taky doufat, že se to nahraje normálně a ne nějak “přebuzeně” jako minule. Za což se, jak jinak, omlouvám.

#TYDEN je podcast, zpravidla vychází ve čtvrtek a k nalezení je na Spotify, Apple, Google a na Substacku, tedy na rychlofky.substack.com, je vždy povídání s doplněnou dávkou užitečných odkazů k prostudování.

Chcete-li pomoci, tak sdílejte tento podcast. Nebo třeba i jednoduchou infografiku, ale samozřejmě i (níže uvedený) zmíněný delší tip na 365tipech.

Na slyšenou v novém roce 2023. Díky že posloucháte.

Stručný obsah podcastu

  • Vy prodáváte, takže vy odesíláte zboží službou vašeho výběru 

  • Vy prodáváte, takže ten co kupuje platí vám, nikoliv vy jemu 

  • Vy prodáváte, takže kupující vám nemá co posílat odkazy 

  • Vy prodáváte, takže od kupujícího nepotřebujete žádnou aplikaci (software)

  • Na co ještě nenaletět a co neudělat? Nedávat osobní doklady, nevěřit QR kódům

  • Nahlašovat či nenahlašovat Facebooku?

  • Co když naletíte?

Užitečné věci k prostudování

0 Comments
#TYDEN ~ Týdenní přehled @rychlofky
#TYDEN k poslouchání
#TYDEN je nedělní newsletter, #TYDEN k poslouchání je občasný podcast. Další experiment, protože experimentů není nikdy dost. IT/C, socnety, bezpečnost, aplikace, hardware, soukromí. Na Spotify, Google, Pocket Castss i Apple Podcasts.
"Živě" na Twitteru @rychlofky. Nedělní e-mailing i podcast je ZDARMA, předplatné můžete využít pro podporu vydávání. Předplatitelé získají rozšířenou verzi nedělního e-mailingu.