#TYDEN ~ Týdenní přehled
#TYDEN k poslouchání
Kam kráčí sociální sítě a proč vyměnit Facebook za TikTok?
1
0:00
-7:55

Kam kráčí sociální sítě a proč vyměnit Facebook za TikTok?

Třetí díl podcastu #TYDEN se věnuje tomu co čeká sociální sítě v roce 2022 a 2023 (dál to je prakticky nepředvídatelné). O Facebooku, Instagramu, Twitteru, Linkedin a TikToku. Podstatné pro firmy.
1

Předpovídat vývoj sociálních sítí se v posledních letech stalo komplikované. Facebook usilovně pracuje na vlastním zničení, Instagram se zoufale snaží konkurovat TikToku, Twitter se potácí v ještě větších problémech než kdy jindy a v LinkedIn se už myslí jenom na peníze. Což by zjednodušeně stačilo, ale pokud chcete sociální sítě využívat, zejména pro marketing či podnikání, tak je dobré to probrat podrobněji.

TIP: Pokud nechcete poslouchat, je přepis k dispozi v Kam kráčí sociální sítě a proč vyměnit Facebook za TikTok? (přepis). Ale pouze pro předplatele, poslouchání nic nestojí. Čas zkoušet další věci co jdou na Substacku dělat.

#TYDEN (týdenní přehled) je e-mailing, který vychází v neděli večer. Ve webové podobě vychází v pondělí ráno na PCTuning.cz. jednotlivé “zprávičky” se průběžně objevují na Twitteru @rychlofky. Od srpna 2022 i občasný podcast (i na Spotify, Apple Podcasts. Google Podcasts)

1 Comment
#TYDEN ~ Týdenní přehled
#TYDEN k poslouchání
#TYDEN je nedělní newsletter, #TYDEN k poslouchání je občasný podcast. Další experiment, protože experimentů není nikdy dost. IT/C, socnety, bezpečnost, aplikace, hardware, soukromí. Na Spotify, Google, Pocket Castss i Apple Podcasts.
"Živě" na Twitteru @rychlofky. Nedělní e-mailing i podcast je ZDARMA, předplatné můžete využít pro podporu vydávání. Předplatitelé získají rozšířenou verzi nedělního e-mailingu.